Зміївська районна рада
Зміївський район, Харківська область

Склад постійних комісій Зміївської районної ради

затверджений рішенням І сесії районної ради VІI скликання від 02.12.2015 р. 

Найменування комісії

П.І.Б. депутата

Постійна комісія
з питань бюджету, соціально-економічного
розвитку району та спільної
власності територіальних громад району

 

Воронцов Дмитро Віталійович (голова коміісії)
Челапко Денис Валерійович (заступник голови комісії)
Пашкова Лілія Анатоліївна (секретар комісії)
Аргунова Олена Миколаївна
Гуляк Олена Олександрівна 
Дмитренко Сергій Михайлович 
Куліш Віталій Миколайович
Карганян Самвел Шурікович
Межерицький Андрій Анатолійович
Настояща Надія Іванівна 
Размадзе Ольга Тенгизівна
Ярошенко Микола Васильович
Постійна комісія
з питань розвитку місцевого самоврядування,
регламенту, регуляторної політики,
законності, депутатської діяльності,
боротьби з корупцією та злочинністю
Сидоренко Олександр Іванович (голова комісії)
Бережний Андрій Леонідович (заступник голови комісії) 
Ковальов Михайло Олексійович
Антонович Людмила Борисівна

Постійна комісія
з  питань аграрної політики, 
земельних відносин та природокористування

Полька Олександр Миколайович (голова комісії)
Лисак Костянтин Іванович (заступник голови комісії)
Буряк Наталія Іванівна (секретар комісії)
Ревенко Андрій Вікторович
Руденко Костянтин Станіславович
Сидора Сергій Павлович
Терещенко Ігор Миколайович
Янко Микола Валентинович
Постійна комісія
з питань промисловості, житлово-комунального
господарства, будівництва,
розвитку інфраструктури, транспорту,
шляхів, зв'язку, екології, надзвичайних
ситуацій та ліквідації їх наслідків
Кухлєєв Олександр Вікторович (голова комісії)
Доброскок Євген Віталійович (заступник голови комісії)
Мудрак Наталія Михайлівна (секретар комісії)
Козлов Станіслав Валерійович
Кухтін Юрій Вікторович
Ковальський Артур Вікторович
Постійна комісія
з  питань освіти, культури, духовності, 
соціальної політики, молодіжної
політики, спорту, охорони здоров'я,
забезпечення прав людини,
свободи слова та інформації
Сіверчук Любов Анатоліївна (голова комісії)
Веретеннікова Надія Анатоліївна (заступник голови комісії)
Тяжлова Світлана Вікторівна (секретар комісії)
Гирман Надія Григорівна
Жалова Олена Геннадіївна